Biologiczna siła pola magnetycznego

Biologiczna siła pola magnetycznego wSPAniałe SPA dla kości i stawów!
Pole magnetyczne przenikało wszechświat na długo wcześniej, zanim pojawiły się na ziemi rośliny, zwierzęta, człowiek… Większość starożytnych kultur i cywilizacji posiadała wiedzę o wykorzystaniu magnesów do celów leczniczych. Ich magiczna moc wzbudzała ciekawość i pożądanie. Z powodzeniem więc była wykorzystywana przez pierwszych lekarzy, którzy za pomocą magnetytów, bogatych w minerały i nośniki energii zadziwiająco łatwo, leczyli praktycznie wszystkie choroby: bóle, obrzęki, urazy, złamania – według zasady; jeżeli choroba w przyrodzie powstała to w przyrodzie musi być na nią najlepsze lekarstwo!

Mimo postępu w medycynie, ery antybiotyków i silnych leków chemicznych, która zrewolucjonizowała wprawdzie metody leczenia, ale jest to broń obosieczna! Terapia biomagnetyczna – oddziaływująca spektakularnie na aspekty energetyczne naszego życia – przetrwała do dziś, zdobywając uznanie medycyny naturalnej i świata medycznego! Dr Pilpott ze Stanów Zjednoczonych leczy dzi skutecznie raka za pomocą silnych, naturalnych magnesów, które uważa również za niezwykle skuteczną formę profilaktyki antynowotworowej, naturalny power dla ciała i duszy! Magnesy znacząco poprawiają psychikę. Terapia magnetyczna zajmuje kluczową pozycję w temacie regeneracji zdrowia i sił witalnych w sposób naturalny – wykorzystując współczesne trendy Spa Wellness Ritual… Poprzez procesy dotlenienia i alkalizacji magnesy uzasadawiają tkanki, obniżając w nich poziom kwasowości pH. Bakterie, wirusy i grzyby a więc i nowotwory to w większości beztlenowce. Rozwijają się w środowisku zanieczyszczonym, wykorzystując procesy fermentacji glukozy i zakwasy tkanek. W komórkach odprężonych i należycie utlenowanych o wyrównanym poziomie pH obumierają i giną! Kwasowość tkanek jest dziś trendem wiodącym w profilaktyce! Historię biomagnetoterapii notuje się od czasów medyków starożytnych. Hipokrates, Arystoteles, Galen i inni sławni filozofowie i lekarze wszechczasów uzyskiwali bardzo dobre efekty za pomocą zwykłego magnesu, wyposażonego przez naturę; w zdumiewajšcą moc względem naszego ciała – zbudowanego w 90 % z wody i biopierwiastków; na które magnes reaguje fizycznie; popycha, odpycha, przyciąga! Ta niewidzialna, tkwiąca w magnesach siła, aktywizuje organizm do walki z chorobą; oczyszcza i odmładza krew, alkalizuje tkanki i komórki ( jonizuje je ujemnie ) eliminując nadmierne pH ( zakwaszenie organizmu ) sprzyjające rozwojowi chorobotwórczych bakterii, wirusów i grzybów, stanowiących podłoże do rozwoju raka i innych chorób cywilizacyjnych! Rewitalizacja magnetyczna prowadzi organizm do zgodności molekularnej komórek i tkanek – usuwa ból, obrzęk i stany zapalne, przywraca młodzieńczą sprawność naszym stawom. Jest to wspaniała forma leczenia i profilaktyki zarazem!

Pamiętajmy: Lepiej zapobiegać niż leczyć! Profilaktyka nie boli!
światowa Organizacja Zdrowia (WHO) potwierdza pozytywny wpływ pól magnetycznych na zdrowie, a czołowe uniwersytety świata zajmują się szczegółowym badaniem ich rewelacyjnych właściwości profilaktycznych i terapeutyczno diagnostycznych, Rezonans magnetyczny to cud techniki medycznej XXI w. który diagnozuje bez Rentgena, oparty jest na naturalnym działaniu stałego pola magnetycznego! Energia magnetyczna przenika przez wszystkie struktury ustroju; tkankę łšczną, tkankę kostną, błony, mięśnie, w przeciwieństwie do innych form fizykoterapii, która dociera tylko do określonej głębokości tkanek. Co drugi Japończyk śpi profilaktycznie na podkładach magnetycznych, a co 10-ty zajmuje się produkcją lub dystrybucją urzšdzeń do magnetoterapii. Być może to jest sekret, zadziwiającej świat ich długowieczności? 85 lat w najbardziej zaludnionym i uprzemysłowionym zakątku świata!? Zastosowanie więc pól magnetycznych w medycynie przeżywa dziś swój wielki,światowy renesans! W opiniach bowiem wielu naukowych sław świata jest to terapia przyszłości, która zastąpi wszystkie inne lekarstwa i wyeliminuje cały, upokarzający ludzkość, wachlarz chorób cywilizacyjnych! Toteż z pełną odpowiedzialnością, wchodząc na poważny portal: www.twojkręgoslup.pl polecamy Państwu produkowany kilkanaście lat asortyment, jako sprawdzony sposób profilaktyki zdrowotnej na co dzień!
Materac magnetyczny FORTE to recepta na zdrowie, urodę i regenerację organizmu od podstaw!
Pasy stabilizujące z wkładami magnetycznymi Harmonium i Euromag!
Najcięższy objaw rwy kulszowej leczą w 2 dni , bez wspomagania farmakologicznego! Opaski magnetyczne – na wszystkie stawy, stabilizujące z wkładami magnetycznymi. Wspomagają leczenie dysfunkcji stawów na tle zwyrodnieniowym, pourazowym lub przeciążeniowym – wybitnie skuteczne! Poduszki magnetyczne: Butterfly profilujące, na odcinek szyjny o specyficznej mechanice działania. Komfort, wygoda, profilaktyka – nie tylko do spania ale i w podróży! Skuteczna na bóle głowy, zawroty, migreny oraz drętwienie rąk! Oraz poduszka Saturn profilująca lędzwie – przeciwodleżynowa ! Ponadto w ofercie naszej znajdują się: Wkładki magnetyczne do obuwia, poduszki barkowe, okulary, skarpety i inne akcesoria magnetyczne ATESTOWANE, SPRAWDZONE, SKUTECZNE obecne na rynku medycyny fizykalnej 15 lat bez zwrotów, reklamacji, incydentów medycznych! WAŻNE: wiadomo, że choroby kręgosłupa i stawów sš najczęstszš przyczynš niepełnosprawności i kalectwa około 75% a stan i kondycja układu kostnego, zwłaszcza kręgosłupa – bezlitośnie zdradza nasz wiek biologiczny! Dlatego w walce o sprawność, zdrowie i urodę zdaj się na wiedzę sprawdzoną od wieków!
Nie ufaj magicznym reklamom. Nie przeceniaj działania cudownych tabletek!
Szukaj sposobu swego na komfort dnia codziennego! Z profilaktyki korzystaj zawczasu!
Nasz sprzęt jest w zasięgu ręki i Twoich możliwości. Pomogliśmy milionom!
Zapoznając się z tematem magnetoterapii dziś masz duże szanse przedłużenia młodości, aktywności i zdrowia!
Z profilaktyki korzystaj zawczasu, bo nie czas studnię kopać, gdy umieramy z pragnienia…
ZAUFAJ MąDROśCI POKOLEŃ!